Про нас

Професійне пошиття формених головних уборів за індивідуальним замовленням.

Наша компанія існує понад 15 років на ринку. Ми робимо все, щоб Вам було приємно та вигідно співпрацювати з нами. Ми дослухаємось до кожного клієнта і завжди готові шукати компроміс. Весь наш асортимент тільки на замовлення. Термін виготовлення замовлення 2-4 робочі дні.

На сайті вказані роздрібні ціни, оптові ціни обговорюються індивідуально. Працюємо без націнок, оскільки ми є виробником.

Представлено нову колекцію капітанок ручної роботи. Купити капітанку з натуральної шкіри, а також осінню капітанку із чорного сукна. Фуражка адмірала з вишивкою ручної роботи та капітанка літня – тільки у нас. Капітанські кашкети високої якості для тих, хто любить і цінує свою професію.

Найкращий подарунок чоловікові – це капітанка, пошита на замовлення індивідуально для вас.

Величезний вибір модних кепок для жінок та чоловіків можна замовити лише у нас. Дуже якісно та швидко виконаємо замовлення будь-якої складності. Низькі ціни для оптових клієнтів.

Новинка сезону — жіночі кепки ручної роботи із вовни. Жіночі кашкети з натуральної шкіри, кепки з вовняної тканини ручної роботи, зручні і восени, і навесні. Кепки можна виготовити з вашої тканини. Наші кашкети виготовлені з якісних матеріалів з натуральною підкладкою всередині.